Domů
Rotační lasery
Potrubní lasery
Ruční dálkoměry
Použití laserů
Kontaktujte nás

Lasery.cz  

rucni dalkomery stranka


Spectra Precision HD50
 
Nejmenší ruční laserový dálkoměr na světě
- měření jednotlivých délek
- kontinuální měření (vytyčování)
- výpočty: sčítání, odčítání, plochy a kubatury
- funkce nepřístupné výšky/délky (Pythagorova věta)
- volby měření od přední hrany, zadní hrany, středu závitu,
nebo výklopného kolíku pro měření úhlopříček
- přesnost měření: ± 1,5 mm (0,3 – 30 m)
- rozsah měření: 0,05 – 50 m

Leica DISTO D2
 
Nejnovější model ručního laserového dálkoměru. Přístroj byl zkonstruován zejména pro přesná měření uvnitř budov. Dosah je 60m a přesnost +/-1,5mm na 30m. Změříte i těžko dostupná místa, kam byste se s klasickými měřidly jen těžko dostávali. Velká tlačítka pro sčítání a odečítání, výpočet ploch a kubatur dělají měření rychlým a velmi spolehlivým. Podsvětlený displej a velké číslice jsou k přečtení v nepříznivých světelných podmínkách a tmě. Rozměry a hmotnost přístroje nijak neomezují pohyb a práci. DISTO A2 má stejně jako další modely, jasně viditelný červený laserový bod, tzv. ukazovátko pro přesné cílení. Zabudované funkce: měření vzdálenosti, výpočet ploch a objemů, sčítání / odčítání jednotlivých délek, indikace stavu baterií, automatické vypnutí po 3 minutách nečinnosti.
- měří velmi přesně vzdálenosti, plochy a kubatury - přesnost 1,5 mm na 30m
- počátek měření lze nastavit od přední nebo zadní hrany
- tracking (průběžné měření) umožňuje přibližné vytyčování délky
- jednoduché ovládání - každá funkce má vlastní tlačítko
- výpočetní funkce - kalkulačka, objem, plocha
- odolnost proti stékající vodě a prachu: IP54Leica DISTO D3
 
Laserový dálkoměr s vestavěným sklonoměrem pro snadné měření výšky nepřístupných míst. Dosah měření 100m s přesností 1,0mm. Další funkce: multifunkční koncovka pro snadné měření rohů místností, automatické rozsícení displeje při manipulaci v zastíněných prostorech, výpočet ploch, objemů, Pythagorovy věty, paměť pro polsedních 20 změřených délek.
Jednoduchá obsluha bez potřeby návodu společně se zabudovanými výpočetními funkcemi např. min/max měření, plocha, objem, podsvětlený displej, paměť na 19 posledních měření, poslední 4 hodnoty se zobrazují přímo na displeji, libela, maximální dosah až 80m bez terče s terčem 100m, přesnost +/-1mm, minimální dosah 5cm, možnost nastavení počátku měření - zvukové rozlišení, automatické vypnutí při nečinnosti.

 

 

  

 

Jak nakoupit
Uvedené přístroje si můžete objednat v elektronickém obchodě GEUSware. GEUSware je elektronický obchod společnosti GEUS ware s.r.o. Naleznete zde produkty předních výrobců z oblasti výpočetní a komunikační techniky za zajímavé ceny. Všechny produkty obsažené v katalogu si můžete velice jednoduše objednat a dodány Vám budou v nejkratším možném termínu na Vámi zvolenou adresu.

 

 

                           [ domů ] rotační lasery ] potrubní lasery ] ruční dálkoměry ] použití laserů ] kontaktujte nás ]

                         GEUS ware s.r.o., Na Laurové 5,Praha 5 ; mailto:geus@geus.cz ; Copyright © 2006 GEUS ware s.r.o.